22 503,69 ₴
20 253,32 ₴
Гідроакумулятор - це пристрій, який використовується для зберігання та регулювання тиску води в системі водопостачання. Він складається з металевого бака з внутрішнім балоном, наповненим повітрям. Коли вода входить до системи, тиск в баку збільшується, тому що повітря стискається. Потім, коли кран закривається, вода продовжує тиснути на бак, але тиск зменшується, оскільки повітря розширюється. Таким чином, гідроакумулятор допомагає зберегти стабільний тиск в системі водопостачання та запобігає частому включенню та вимиканню насоса, що збільшує тривалість його роботи та термін його служби. Watersystem є одним з провідних виробників гідроакумуляторів на ринку та відрізняється високою якістю та довговічністю своїх продуктів. Характеристики: материал корпуса и подставки - углеродистая сталь; мембрана - вулканизированная резина EDPM (пищевая резина); толщина стенок - не менее 2 мм; расположение - вертикальное; объем - 500 л; рабочее давление - 10 bar; максимальное давление - 15 bar; номинальное давление воздуха - 4 bar; диапазон температуры воды - (-10...+110)С; диаметр патрубка: 1 1/4";
| Об'єм, л | 500.0 |
|---|---|
| Діаметр, мм | 750 |
| Висота, мм | 1550 |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Змінна мембрана | так |
| Прохідна мембрана | так |
| Діаметр підключення, дюйми | 1 1/4" |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WATERSYSTEM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 64.04 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Блакитний |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Об`єм | 500 л |
| Покриття | Епоксидний порошок |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Товщина стінки бака | 2 мм |