Кошик

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ЦЕНТР САНТЕХНІКИ
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0017:00
  • Вівторок
    09:0017:00
  • Середа
    10:0017:00
  • Четвер
    09:0017:00
  • Пʼятниця
    09:0017:00
  • Субота
    10:0014:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (97) 521-52-41
Олег
+380 (93) 284-50-35
Олег
+380 (98) 036-39-34
Олег
+380 (98) 036-39-34
Олег
ЦЕНТР САНТЕХНІКИ
Олег
вул Благовісна 190/2, Черкаси, Україна
kuts59@ukr.net+380980363934
+380 (97) 521-52-41
+380 (93) 284-50-35
+380 (98) 036-39-34

Відгуки про компанію ЦЕНТР САНТЕХНІКИ

  • Дарья С.
    Відмінно

    Заказывали доставку НП. Все пришло очень быстро. Спасибо

  • Александринка С.
    Відмінно

    В целом понравилось все. Товар соответствует , все подошло. В любом случае спасибо за вашу работу.

  • Юрий С.
    Відмінно

    Даже не думали, что будет все так быстро. Как говорят, вечером деньги, утром стулья)). Точь в точь. Пять баллов!!!

  • Кристина К.
    Відмінно

    Замовлення зробили через сайт магазину. Передзвонили через годину. І відразу ж скинули рахунок на оплату. Через день відправка. Упакували добре. Пошкоджень при транспортуванні не виявили. І сам полотенцесушитель якісний, що найголовніше

  • Нина Б.
    Відмінно

    Заказывали щетку автомобильную, удобная вещь, спасибо за хорошее качество и доставку быструю

  • Дима Л.
    Відмінно

    Спасибо быстро отправили, получили насос , работает хорошо, рекомендую магазин без проблем.

  • Дмитрий Ж.
    Відмінно

    Нормальный магазин с хорошим качеством товара, не сильно высокими ценами и удобной доставкой, все хорошо спасибо.

  • Вероника П.
    Відмінно

    Тут выгодно покупать, мы взяли котел газовый ITALTHERM TIME 35 K, нии каких проблем качественный агрегат за разумную цену, рекомендую отличный магазин.

  • Роман С.
    Відмінно

    Навіть здивувався, що замовлення виконали так швидко. Від душі рекомендую

  • Карина М.
    Відмінно

    Домовилися, що замовлення заберемо самі. Нам заздалегідь повідомили час. Ми приїхали і забрали. І взагалі спасибі працівникам магазину за те, що правильно мене зорієнтували по покупці