Быстро и удобно!
Можу рекомендувати продавця, все швидко і зручно)
Заказ быстро сформирован
Очень вежливо.
Покупкой довольна
Несмотря на праздничные дни, всё отработано на профессиональном уровне!
Рекомендую!
Ввічливий персонал. Виникло невеличке непорозуміння при оформленні. Продавець приніс свої вибачення. Замовлення отримав. Рекомендую до співпраці.