Все ок, гарний продавець, якісний товар, рекомендую
Магазин раджу. Не дивлячись на питання логістики Укрплшти, не з вини продавця, продавець перепросив і пішов на зустріч. Однозначно раджу магазин.
Рекомендую , уважний , ввічливий продавець , відгукнулись за пів години після замовлення , супроводжували замовлення до отримання. Товар якісний , дуже задоволені.
Жодних зауважень. З Вами приємно працювати. Дякую!