Не зв'язалися за 3 дні. Вирішив зателефонувати, сказали відправлять цього дня. Не відправили. Знов телефоную наступного дня. Кажуть машина на пошті, сьогодні відправлять. Відправили наступного дня. Телефонують наступного дня, кажуть відправили не все в першій посилці і що вже відправили решту другою посилкою. Дуже не задоволений такими продавцями 😤
Вам хоча б відправили щось. А нам так нічого і не відправили за 3 тижні. І навіть не зв'язалися
Від замовлення до приходу на точку в розетку багато часу зайняло.
Дякую. Все добре.