Роботою продавця та якістю товару задоволена.
Все супер
На сайті актуально було в казано що товар під замовлення
Товар замовив майже два тижні назад. Зі мною ніхто не звязався. А сьогодні прийло повідомлення на електронку що постачальник відмінив замовлення. Так як його немає в наявності. А можливо потрібно звязатись з покупцем ? Можливо покупець розраховував на товар ? А не протягнути два тижні і сказати , що немає товару.
Категорично не рекомендую !!!!!
Можете довго чекати своє замовлення. А потім отримаєте відмову.
Двічі зробила одне й теж замовлення. Жодного разу не зв'язалися. Відповідно замовлення так і не прийшло .
Всі непорозуміння залагодженні . Товар якісний. Дякую.
Очень довольна покупкой.Хорошее обслуживание