38 600 ₴
Твердопаливний котел Paskal DUO – надійне та ефективне рішення для опалення будинку. Завдяки унікальній конструкції та високій якості матеріалів, цей котел найбільш ефективний та з максимальним ККД 86% і водонаповненими колосниками, коли на першому місці економія палива та ефективність Paskal DUO працює на будь-яких видах твердого палива та забезпечує стабільний та комфортний рівень температури в приміщенні. Обирайте Paskal DUO та отримайте надійний та ефективний котел для вашого будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASKAL |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 290 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Расход твердого топлива | 3 кг/час |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объем воды в котле | 120 л |
| Объем камеры сгорания | 49 л |
| Площадь обогрева | 150 кв.м |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Потребление топлива | 3 кг/час |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1300 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Глубина | 950 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 667 мм |