33 600 ₴
Paskal EC(ECO) – це ефективний твердопаливний котел з потужністю до 35 кВт, який ідеально підходить для опалення будинків до 350 м². Котел має ефективну систему очищення димової труби, що забезпечує мінімальну кількість золи та викид шкідливих речовин в атмосферу. Paskal EC(ECO) простий у використанні та обслуговуванні, тому є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійний та економічний твердопаливний котел для свого будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASKAL |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 207 кг |
| Расход твердого топлива | 3 кг/час |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Количество загрузок топлива в сутки | 3 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 63 л |
| Объем камеры сгорания | 67 л |
| Площадь обогрева | 150 кв.м |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Потребление топлива | 3 кг/час |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1245 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Глубина | 763 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 545 мм |