46 000 ₴
Paskal SL – це надійний твердопаливний котел з потужністю 25 кВт, який забезпечує ефективне опалення приміщень до 350 м². Котел має колосники з жаростійкої сталі 09Г2С – що в 2 рази довготриваліші за чавун та забезпечують тривалий термін експлуатації. Paskal SL має високу ефективність та систему очищення димової труби, що забезпечує мінімальну кількість викидів та максимальну економію палива. Обирайте Paskal SL для надійного та довговічного опалення вашого будинку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASKAL |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 225 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Расход твердого топлива | 3 кг/час |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Коэффициент полезного действия | 85 % |
| Количество загрузок топлива в сутки | 3 раз/сутки |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Объем воды в котле | 87 л |
| Объем камеры сгорания | 125 л |
| Площадь обогрева | 350 кв.м |
| Мощность номинальная | 35 кВт |
| Потребление топлива | 3 кг/час |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 6 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1215 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Глубина | 1020 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Ширина | 560 мм |