
29 200 ₴
Котел Кронас Стандарт 18 квт є флагманом вітчизняного котлобудування !!! Маючи 85 % кпд він має тривалість горіння до 6 годин на одні закладці !!! Має мокрі колісники а також майже 2,2 кв м теплообмінник !!!Сталь використовується 5 мм що підтверджується вагою у ....205 кг!!!
Має змогу опалювати до 180 кв м є ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИМ !!! з можливістю підключення вентилятору та автоматики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronas |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 207 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Цвет | Желтый |
| Количество загрузок топлива в сутки | 4 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 55 л |
| Объем камеры сгорания | 87 л |
| Мощность номинальная | 18 кВт |
| Потребление топлива | 3 кг/час |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла | Длительного горения |
| Толщина стали | 5 мм |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1205 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Глубина | 981 мм |
| Диаметр дымохода | 180 мм |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Форма дымохода | Круглая |
| Ширина | 556 мм |