24 101,95 ₴
21 691,76 ₴
Гідроакумулятор - це пристрій, який використовується для зберігання та регулювання тиску води в системі водопостачання. Він складається з металевого бака з внутрішнім балоном, наповненим повітрям. Коли вода входить до системи, тиск в баку збільшується, тому що повітря стискається. Потім, коли кран закривається, вода продовжує тиснути на бак, але тиск зменшується, оскільки повітря розширюється. Таким чином, гідроакумулятор допомагає зберегти стабільний тиск в системі водопостачання та запобігає частому включенню та вимиканню насоса, що збільшує тривалість його роботи та термін його служби. Watersystem є одним з провідних виробників гідроакумуляторів на ринку та відрізняється високою якістю та довговічністю своїх продуктів. Характеристики: материал корпуса и подставки - углеродистая сталь; мембрана - вулканизированная резина EDPM (пищевая резина); толщина стенок - не менее 2 мм; расположение - вертикальное; объем - 500 л; рабочее давление - 10 bar; максимальное давление - 15 bar; номинальное давление воздуха - 4 bar; диапазон температуры воды - (-10...+110)С; диаметр патрубка: 1 1/4";
Производитель: Watersystem
Объём (Л): 500
Покупка частями (Монобанк): 3
Гидроаккумулятор Watersystem WAV500
Характеристики:
Основные атрибуты
| Артикул | 87353 |
|---|---|
| Назва модифікації | Гідроаккумулятор Watersystem WAV 500 |
| Бренд | Watersystem |
| Тип | Вертикальний |
| Об'єм, л | 500.0 |
| Діаметр, мм | 750 |
| Висота, мм | 1550 |
| Матеріал корпусу | Емальована сталь |
| Змінна мембрана | так |
| Прохідна мембрана | так |
| Діаметр підключення, дюйми | 1 1/4" |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WATERSYSTEM |
| Страна производитель | Турция |
| Вес | 64.04 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Голубой |
| Конструктивное исполнение гидроаккумулятора | Мембранный |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал корпуса | Углеродистая сталь |
| Минимальное рабочее давление | 2 бар |
| Объем | 500 л |
| Покрытие | Эпоксидный порошок |
| Расположение гидроаккумулятора | Вертикальное (с ножками) |
| Способ установки | Напольный |
| Состояние | Новое |
| Тип гидроаккумулятора | С механическим накопителем |
| Толщина стенки бака | 2 мм |